Cristi Misăilă: Am început asfaltarea străzii Eroilor!

 

Continuăm lucrările de reabilitare și modernizare a străzii Eroilor. Astăzi a fost turnat primul strat de asfalt, în paralel se montează şi pavelele în parcarea de lângă Casa Corpului Didactic.

Lucrările de asfaltare și modernizare sunt realizate în cadrul unui proiect finanțat prin Programul Național de Investiții „Anghel Saligny”.

În total, reabilităm 33 de străzi cu finanțare prin PNI „Anghel Saligny”!

Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și vă mulțumim pentru înțelegere!

Cristi Misăilă, primarul municipiului Focșani