Lucrările de reabilitare și modernizare a Liceului Tehnologic „Eremia Grigorescu” continuă în ritm alert!
DISTRIBUIE
Adrian Toderașc: După finalizarea montării noii învelitori din tablă, echipele de lucru au trecut la o nouă etapă a investiției.
În prezent se desfășoară lucrări de:
✅ izolarea podului clădirii;
✅ finisarea fațadelor;
✅ lucrări de finisaje la interior;
✅amenajarea rețelelor exterioare de apă și canalizare.
Acest proiect reprezintă o investiție importantă pentru viitorul educației din orașul nostru și pentru crearea unor condiții moderne și sigure pentru elevi și cadrele didactice.