Program Happy Cinema Focșani, 26 ianuarie – 1 februarie

Vineri,26 Ianuarie
13:20 The Snow Queen and the Princess - Animaie, Aventuri, Fantastic, Normal, AG
14:00 Superpietonii Zurli - Familie, Normal, AG
15:00 Just Super - Animaie, Familie, Normal, AG
16:00 Tati part-time - Comedie, Normal, AP12
16:40 The Beekeeper - Aciune, Thriller, Normal, N15
18:00 Klaus & Barroso - Comedie, Normal, AP12
19:00 Aquaman i regatul pierdut 3D - Aciune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
20:00 Tati part-time - Comedie, Normal, AP12
21:30 The Beekeeper - Aciune, Thriller, Normal, N15
22:00 Klaus & Barroso - Comedie, Normal, AP12

Smbt,27 Ianuarie
11:00 The Snow Queen and the Princess - Animaie, Aventuri, Fantastic, Normal, AG
11:30 Superpietonii Zurli - Familie, Normal, AG
12:40 Just Super - Animaie, Familie, Normal, AG
13:30 Inseparabilii (dub) 2D - Animaie, Avanpremiera, AG
14:30 Tati part-time - Comedie, Normal, AP12
15:30 Wonka - Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Muzical, Normal, AG
16:30 The Beekeeper - Aciune, Thriller, Normal, N15
18:00 Klaus & Barroso - Comedie, Normal, AP12
19:00 Aquaman i regatul pierdut 3D - Aciune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
20:00 Tati part-time - Comedie, Normal, AP12
21:30 The Beekeeper - Aciune, Thriller, Normal, N15
22:00 Klaus & Barroso - Comedie, Normal, AP12

Duminic,28 Ianuarie
11:00 Rapunzel (Spectacol Proiectat ) - Familie, Premiera, AG
11:00 Superpietonii Zurli - Familie, Normal, AG
12:20 Just Super - Animaie, Familie, Normal, AG
13:00 Inseparabilii (dub) 2D - Animaie, Avanpremiera, AG
14:00 Tati part-time - Comedie, Normal, AP12
15:00 Wonka - Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Muzical, Normal, AG
16:00 The Beekeeper - Aciune, Thriller, Normal, N15
17:30 Klaus & Barroso - Comedie, Normal, AP12
18:30 Aquaman i regatul pierdut 3D - Aciune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
19:30 Tati part-time - Comedie, Normal, AP12
21:00 The Beekeeper - Aciune, Thriller, Normal, N15
21:30 Klaus & Barroso - Comedie, Normal, AP12

Luni,29 Ianuarie
13:00 The Snow Queen and the Princess - Animaie, Aventuri, Fantastic, Normal, AG
13:30 Superpietonii Zurli - Familie, Normal, AG
14:40 Just Super - Animaie, Familie, Normal, AG
15:30 Tati part-time - Comedie, Normal, AP12
16:20 The Beekeeper - Aciune, Thriller, Normal, N15
17:30 Klaus & Barroso - Comedie, Normal, AP12
18:30 Aquaman i regatul pierdut 3D - Aciune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
19:30 Tati part-time - Comedie, Normal, AP12
21:00 The Beekeeper - Aciune, Thriller, Normal, N15
21:30 Klaus & Barroso - Comedie, Normal, AP12

Mari,30 Ianuarie
13:00 The Snow Queen and the Princess - Animaie, Aventuri, Fantastic, Normal, AG
13:30 Superpietonii Zurli - Familie, Normal, AG
14:40 Just Super - Animaie, Familie, Normal, AG
15:30 Tati part-time - Comedie, Normal, AP12
16:20 The Beekeeper - Aciune, Thriller, Normal, N15
17:30 Klaus & Barroso - Comedie, Normal, AP12
18:30 Aquaman i regatul pierdut 3D - Aciune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
19:30 Tati part-time - Comedie, Normal, AP12
21:00 The Beekeeper - Aciune, Thriller, Normal, N15
21:30 Klaus & Barroso - Comedie, Normal, AP12

Miercuri,31 Ianuarie
14:00 The Snow Queen and the Princess - Animaie, Aventuri, Fantastic, Normal, AG
14:30 Just Super - Animaie, Familie, Normal, AG
15:40 Superpietonii Zurli - Familie, Normal, AG
16:20 Tati part-time - Comedie, Normal, AP12
17:30 Klaus & Barroso - Comedie, Normal, AP12
18:30 The Beekeeper - Aciune, Thriller, Normal, N15
19:30 Tati part-time - Comedie, Normal, AP12
21:00 Argylle - Aciune, Thriller, Avanpremiera, AP12
21:30 Klaus & Barroso - Comedie, Normal, AP12

Joi,1 Februarie
14:00 The Snow Queen and the Princess - Animaie, Aventuri, Fantastic, Normal, AG
14:30 Just Super - Animaie, Familie, Normal, AG
15:40 Superpietonii Zurli - Familie, Normal, AG
16:20 Tati part-time - Comedie, Normal, AP12
17:30 Klaus & Barroso - Comedie, Normal, AP12
18:30 The Beekeeper - Aciune, Thriller, Normal, N15
19:30 Tati part-time - Comedie, Normal, AP12
21:00 Argylle - Aciune, Thriller, Avanpremiera, AP12
21:30 Klaus & Barroso - Comedie, Normal, AP12