Același rezultat ca și în meciul tur! Remiză în disputa cu Ceahlăul Piatra Neamț

Sursa foto:Facebook/CSM Focșani 2007

Focşănenii au obţinut un rezultat de egalitate cu Ceahlăul Piatra Neamţ, în partida etapei a XXVII-a a Ligii a III, Seria I. Primii care au deschis scorul au fost fotbaliștii de la CSM Focșani 2007. În minutul 14, Predoiu a primit mingea de la Panaite, a trecut de fundașul care îi făcea marcaj și a înscris pentru 1-0. Bucuria focșănenilor a durat doar 25 de minute, când oaspeții au egalat prin Andreș. Fluierul de final al meciului a arătat tabela de marcaj neschimbată, scor 1-1, un rezultat tras la indigo cu cel din tur. La CSM Focșani 2007 au jucat Dogaru – Petrescu, Panaite, Parlac, Mihai (39 Sterian) – Săpunaru, Lupu, Salaoru, Pădineanu – Predoiu, Remus Popa. Rezerve: Alexandru Apenciucesei, Dediu, Paizan, Lăudatu, Andrei Apenciucesei, Lazăr.