Victorie pentru CSM Focșani 2007, în deplasarea de la Miroslava

Sursa foto: Facebook/CS Stiinta Miroslava

Fotbaliștii de la CSM Focșani 2007 au câștigat meciul disputat, sâmbătă, în deplasare, pe Stadionul Uricani, cu Știința Miroslava. Golul a fost înscris în minutul 6, de Andrei Sterian. El a șutat de la 14 metri pe jos la rădăcina barei din stânga și a deschis scorul. Acesta a fost de altfel singurul gol al partidei, care s-a încheiat și după cele 4 minute de prelungiri cu 1-0 pentru focșăneni. Echipa CSM Focșani 2007: Dogaru Robert, Petrescu Gelu, Salaoru Ionut, Panaite Bogdan, Mihai Claudiu, Sapunaru Sorin, Manu Ionut, Lupu Stefan (C), Sterian Andrei, Pasare Cosmin, Predoiu Madalin. REZERVE: Apenciucesei Alexandru, Dealu Catalin, Parlac Ionut, Paizan Andrei, Popa Remus, Laudatu Alexandru, Apenciucesei Andrei.